Apie mus

Buivydiškių veterinarijos klinika jau daugelį metų rūpinasi Jūsų augintinių sveikata ir teikia profesionalią pagalbą visomis savaitės dienomis.

Mūsų veterinarijos klinikoje dirba jaunas, entuziastingas ir Jūsų augintiniams visada pasiruošęs padėti kolektyvas. Mūsų gydytojų specializacija: minkštųjų audinių chirurgijoje; kardiologijoje; dermatologijoje; traumatologijoje; stomatologijoje; echoskopijoje; rentgenologijoje. Taip pat gydo ir konsultuoja įvairių terapeutinių susirgimų klausimais; gyvūnų priežiūros bei maitinimo klausimais; mikročipuoja, atlieka vakcinacijas ir tokias pagrindines procedūras kaip nagų karpymas, ausų valymas ir t.t.

Prekiaujame įvairiais tiek gydomaisiais, tiek įprastais pašarais šunims, katėms bei graužikams. Turime didelį asortimentą papildų, vitaminų. Taip pat galime pasiūlyti platų gyvūnų prekių asortimentą: prekiaujame pavadėliais, antkakliais, petnešomis, transportavimo dėžėmis, kraiku katėms, įvairiais žaislais, šukomis, žirklėmis nagams, šampūnais, dantų higienos prekėmis ir t.t.

Klinikoje turime įrengtą erdvų stacionarą, kur, esant kliento pageidavimui, galima stacionarizuoti Jūsų sergantį augintinį. Stacionare gyvūnui suteikiama nuolatinė priežiūra bei gydymas.

Taip pat priimame ir gydome sužeistus laukinius gyvūnus, teikiame jiems visą įmanomą pagalbą, bendradarbiaujame su laukinius gyvūnus gelbstinčiomis organizacijomis.