Veterinarinės Traumatologinės / Ortopedinės Procedūros

Mūsų specialistų komanda, turinti didelę patirtį šioje srityje, stengiasi sugrąžinti jūsų augintinio judėjimo funkciją ir suteikti jam komfortą.

Kodėl Pasirinkti Mūsų Traumotologijos/Ortopedijos Paslaugas?

  1. Patyrusi Komanda: Mūsų veterinarai ir chirurgai yra aukštos kvalifikacijos specialistai su gausia traumotologijos ir ortopedijos patirtimi.

  2. Naujausios Technologijos: Mes naudojame pažangią įrangą ir metodus, leidžiančius tiksliai diagnozuoti ir gydyti įvairias traumas bei ortopedines būklės.

  3. Individualus Gydymo Planas: Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl kiekvienam pacientui sukuriame individualų gydymo planą, atsižvelgdami į jo būklę, amžių ir poreikius.

  4. Įvairios Procedūros: Atliekame platų traumotologinių ir ortopedinių procedūrų spektrą, įskaitant kaulų lūžių fiksaciją, sąnarių artroskopiją, osteotomijas ir kt.

Paslaugos, Kurias Teikiame:

  1. Kaulų Lūžių Fiksacija: Procedūros, skirtos koreguoti kaulų lūžius, įskaitant įvairias fiksacijos technikas.

  2. Sąnarių Artroskopija: Moderni procedūra, leidžianti per nedidelius pjūvius diagnozuoti ir gydyti sąnario problemas.

  3. Osteotomijos: Chirurginės procedūros, kurios apima kaulo pjaustymą ir pertvarkymą, siekiant atkurti normalų sąnario judumą.

  4. Traumų Gydymas: Skirtingos procedūros, skirtos gydyti traumas, įskaitant įpjovimus, raiščių patempimus, traumų stabilizaciją ir kt.

  5. Reabilitacija: Teikiame pooperacinę priežiūrą ir reabilitacijos programas, padedančias augintiniui atkurti judėjimo funkciją.

Kaip Užsisakyti Procedūrą:

Jei jūsų augintinį paveikė trauma arba jis patiria ortopedines problemas, nedvejokite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Mūsų komanda yra čia, kad padėtų sugrąžinti jūsų augintinio aktyvumą ir gyvenimo kokybę.

Ačiū, kad pasitikite mūsų veterinarine klinika!