LAUKINIAI GYVŪNAI:

Jei radote laukinį gyvūną ar paukštį ir Jums atrodo, kad jam reikalinga pagalba, prašome kreiptis mūsų klinikos telefono numeriu. Telefonu suteiksime konsultaciją ir nuspręsime ar būtina gyvūną vežti į mūsų kliniką.

Labai dažnai, atėjus šiltajam metų laikui, žmonės kreipiasi dėl rastų laukinių gyvūnų jauniklių. Visada informuojame, kad tokiu atveju jokiu būdu nelieskite jauniklio, galite apžiūrėti per atstumą ar nematyti ant gyvūno jokių sužalojimų, ar jis nešlubuoja, ar yra guvus. Jei iš pažiūros jauniklis atrodo sveikas, jokiu būdu neimkite jo į rankas. Jaunikliai būna kuriam laikui paliekami tėvų, bet tėvai būtinai pas juos grįžta. Paimdami iš gamtos sveikus jauniklius, žmonės padaro „meškos“ paslaugą, nes gana dažnai, deja, nelaisvėje laukinių gyvūnų jaunikliai neišgyvena net ir labai atidžiai prižiūrimi.

Visais kitais atvejais, kai randate sužalotą gyvūną ar nepaskrendantį, sužalotą paukštį, kreipkitės į mūsų kliniką. Turime įrengtą erdvų stacionarą, kur patalpiname laukinius gyvūnus, suteikiame jiems gydymą, esant reikalui atliekame operacijas. Kai laukinis gyvūnas gali palikti kliniką, perduodame jį atitinkamoms organizacijoms, kur jiems toliau yra suteikiama reikalinga priežiūra.