Dermatologinės paslaugos

Mūsų veterinarinės klinikos dermatologinių paslaugų skyriuje stengiamės atkreipti ypatingą dėmesį į jūsų augintinio odos ir kailio sveikatą. Mūsų aukštos kvalifikacijos veterinariai ir specialistai sukuria draugišką aplinką ir suteikia aukščiausios kokybės dermatologines paslaugas, siekdami atkurti ir palaikyti jūsų augintinio gerovę.

Paslaugos, kurias teikiame:

  1. Diagnostika: Naudodami pažangią diagnostikos įrangą, atliekame išsamesnius odos tyrimus, siekdami tiksliai diagnozuoti odos būklę. Tai apima biopsijas, citologiją, alergijų testus ir daug kitų tyrimų.

  2. Gydymas: Individualizuotas gydymas, adaptuotas pagal kiekvieno paciento poreikius. Teikiame efektyvius šampūnus, tepalus, antihistamininius vaistus ir kitus dermatologinius vaistus.

  3. Alergijų valdymas: Identifikuojame alergijas ir teikiame strategijas jų valdymui, taip pat teikiame rekomendacijas dėl specialios dietos ir aplinkos veiksnių kontrolės.

  4. Parazitų kontrolė: Vykdome nuodugnus parazitų tyrimus ir teikiame gydymo planus nuo blusų, erkių ir kitų odą veikančių parazitų.

  5. Dermatologiniai tyrimai: Atliekame išsamius tyrimus, skirtus nustatyti bakterinės ir grybelinės odos infekcijos bei kitos dermatologinės būklės priežastis.

  6. Prevencija: Suteikiame rekomendacijas ir patarimus apie reguliarų odos priežiūrą, tinkamą mitybą ir aplinkos sąlygų kontrolę.

Mūsų komanda:

Mūsų dermatologijos komanda yra sudaryta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie nuolat tobulina savo žinias ir taiko naujausias gydymo metodikas.

Kaip susisiekti su mumis:

Jei pastebite bet kokius odos ir kailio pokyčius savo augintiniui arba turite klausimų dėl dermatologinių paslaugų, nedvejokite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

Mes įsipareigoję suteikti jūsų augintiniui geriausią įmanomą dermatologinę priežiūrą.

Ačiū, kad pasirinkote mūsų veterinarinės klinikos dermatologines paslaugas!